Odlewnia Gawrych logo

Odnowiliśmy halę magazynową odlewów z aluminium

Wakacje 2023 w naszej firmie obfitowały w wiele nowych inwestycji, które usprawnią proces produkcyjny wykonywania odlewów z aluminium, zwiększą wydajność i polepszą warunki pracy. 

Dziś chcielibyśmy pokazać Państwu jak przebiegały prace nad odnowieniem magazynu w którym składujemy odlewy aluminiowe przed wysyłką do Klienta.

Najpierw musieliśmy opróżnić całą halę z wszelkich maszyn, urządzeń, magazynowanych, gotowych odlewów aluminiowych aby można było przystąpić do prac rozbiórkowych.

Następnie przystąpiliśmy do skuwania starej posadzki betonowej.

Nowa posadzka po wylaniu z odpowiednimi dylatacjami. Kolejnym etapem będzie szlifowanie i malowanie całości. W tym etapie nałożymy również malowania wyznaczające strefy składowania odlewów aluminiowych przed wysyłką oraz strefy poruszania się wózka widłowego.

Gotowy magazyn po wykonaniu nowej posadzki, wykonaniu nowego oświetlenia i instalacji elektrycznej. Całość ma powierzchnię ok. 500 metrów kwadratowych i znajduje się bezpośrednio przy bramie załadunkowej gdzie będziemy mogli szybko i sprawnie dokonać załadunku dowolnej ciężarówki.

Jesteś zainteresowany wykonaniem odlewu z aluminium,
wykonaniem formy odlewniczej lub serwisem formy?

Zadzwoń do nas